Dzisiaj przed godziną ósmą rano dyżurny wałbrzyskiej komendy odebrał z Centrum Powiadamiania Ratunkowego zgłoszenie, z którego wynikało, że 20-letnia mieszkanka powiatu wałbrzyskiego ma problemy emocjonalne i może targnąć się na swoje życie. Z relacji członków najbliższej rodziny wynikało, że młoda kobieta może znajdować się w rejonie Książańskiego Parku Krajobrazowego. Informację takie przekazano do wszystkich patroli na terenie miasta. Wszczęty został alarm dla całego stanu etatowego pierwszego komisariatu, powiadomieni goprowcy oraz strażacy, którzy mieli stawić się w wyznaczonym miejscu by pomóc w poszukiwaniach.
Błyskawiczne działania wałbrzyskich policjantów przyniosły jednak bardzo szybko pozytywny rezultat. Jeszcze zanim wszystkie służby dojechały na miejsce poszukiwań, na terenie zielonym w rejonie hipodromu przy ul. Piastów Śląskich dzielnicowi pierwszego komisariatu zauważyli młodą kobietę wyglądem odpowiadającym opisowi przekazanemu przez dyżurnego. Była to zaginiona 20-latka. Nic poważnego jej się nie stało. Młoda mieszkanka powiatu wałbrzyskiego została oddana pod opiekę zaniepokojonego ojca oraz zespołu ratownictwa medycznego, który udzielili jej niezbędnej pomocy medycznej.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.