Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 4872
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Taniec nowoczesny

Czwartek, 10 marca 2022, 6:31
Autor: red
Wałbrzych: Taniec nowoczesny
Fot. WOK Wałbrzych
To nowa propozycja w ofercie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. Jeżeli masz nie mniej niż 9 lat i lubisz tańczyć to te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Na spotkania z tańcem nowoczesnym zapraszamy w piątkowe popołudnia o godzinie 16.15. Zajęcia poprowadzi doświadczona nauczycielka tańca i choreograf Małgorzata Gietler. Pierwsze zajęcia w promocyjnej cenie!

Taniec nowoczesny to połączenie różnych stylów tańca, takich, jak jazz, hip-hop czy dancehall. Taniec nowoczesny charakteryzuje się dużą dynamicznością i żywiołowością.

Zajęcia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury poprowadzi nauczyciel tańca, choreograf i animator kultury Małgorzata Gietler. Pochodząca z Wrocławia choreograf od lat zajmuje się edukacją taneczną i tworzeniem sztuki tanecznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Zapisy pod linkiem -> http://bityl.pl/WmcaZ

Zapraszamy do udziału w pierwszych zajęciach w promocyjnej cenie! Koszt warsztatów zaplanowanych 25 marca wynosi 15 złotych!

W kwietniu za cykl warsztatowy uczestnicy zapłacą 80 złotych.

Warsztaty tańca nowoczesnego przygotowane są w ramach Wałbrzyskiej Szkoły Talentów prowadzonej przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury. To seria zajęć, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegółów warto szukać na oficjalnej stronie ośrodka pod adresem www.wok.walbrzych.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group