Sobota, 27 czerwca

Tenisowe zmagania

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Jeden dzień po międzynarodowym meczu tenisa stołowego Polska–Belgia w ramach eliminacji ME do gry weszli gimnazjaliści.

W kategorii dziewcząt i chłopców rywalizowało w sumie 13 ekip.

GIMNAZJADA DZIEWCZĄT:
KLASYFIKACJA:

1. PG 7
2. PG 12
3. PG 11
4. PG 9
5. PG 1rn Zwycięski skład: Natalia Kasperowicz, Julia Świgost. Opiekun: Maciej Szczygielski.
GIMNAZJADA CHŁOPCÓW:

KLASYFIKACJA:

1. PG 1 2. PG 7 3. PG 12 4. ZSF 5. PG 11 6. PG 2 7. PG 9

Zwycięski skład: Adam Dereczenik, Aleksander Kubis. Opiekun: Małgorzata Molak.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka