Poniedziałek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 3585
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Książ: To już pewne – Mistrz Świata w Trialu rowerowym będzie w Wałbrzychu!

Piątek, 22 lipca 2011, 13:17
Aktualizacja: Sobota, 23 lipca 2011, 17:25
Autor: RED
Książ: To już pewne – Mistrz Świata w Trialu rowerowym będzie w Wałbrzychu!
Fot. organizatorzy
Kenny Bealey i Vincent Hermance potwierdzili swój start na zawodach Pucharu Świata w trialu rowerowym w Wałbrzychu.

Kenny Bealey to dziewięciokrotny zdobywca tytułu Mistrza Świata, sześciokrotny zdobywca Pucharu Świata w Trialu Rowerowym przyjedzie do Wałbrzycha na zawody Pucharu Świata UCI, które odbędą się w dniach 6-7 Sierpnia 2011 r. w Zamku Książ.

Ten fenomenalny zawodnik zapowiedział swój przyjazd, ma bowiem w pamięci świetnie zorganizowane Mistrzostwa Europy w Trialu zorganizowane w Wałbrzychu w 2007 roku. Mistrzem Europy, który zdobył tytuł w Wałbrzychu w 2007 roku był Vincent Hermance, a Kenny Bealey zajął wtedy drugie miejsce. W tym roku zawodnicy spotkają się ponownie z Zamku Książ i na pewno będziemy świadkami zaciętej walki i chęci rewanżu ze strony Kenny'ego.

Wszyscy, którzy zjawią się w Zamku Książ na sierpniowym Pucharze Świata będą mogli podziwiać czołowych zawodników na Świecie: Planują przyjechać niezwykle utalentowani bracia Coustelier, Gilles i Giacomo, którzy mogą pokrzyżować plany Vincentowi Hermance'owi i Kenny'emu Bealey'owi. Wszyscy jeżdżą na rowerach MTB 26”

Swój przyjazd do Wałbrzycha planują również zawodnicy jeżdżący na rowerach 20”, w tym Mistrz Świata i właścicliel wielu rekordów Guinnessa – Benito Ros Charral, młody lecz niezwykle groźny Abel Mustieles Garcia i Daniel Comas Riera obecny Mistrz Europy.

Wałbrzyska edycja Pucharu Świata będzie znakomicie obsadzoną imprezą: będziemy mogli na własne oczy obejrzeć Mistrzów Świata, Mistrzów Europy oraz zdobywców Pucharu Świata zarówno na rowerach 26 jak i 20 cali.

Wielkie sportowe emocje czekają na wałbrzyszan już 6 i 7 sierpnia w Zamku Książ, zapraszamy.

Źródło: OSiR

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group