Piątek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 5164
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Toyota z nowym Prezesem

Wtorek, 11 czerwca 2024, 12:20
Aktualizacja: 14:25
Autor: red
Wałbrzych: Toyota z nowym Prezesem
Fot. Wałbrzych Moje Miasto
W kwietniu Toyota ogłosiła zmiany organizacyjne, dotyczące osób zarządzających spółkami Toyoty w Europie. W wyniku tych zmian, dotychczasowy prezes Toyota Motor Manufacturing Poland, Dariusz Mikołajczak, obejmie od lipca 2024 roku funkcję Dyrektora Zarządzającego w Toyota Motor Manufacturing UK i kierować będzie pracą fabryk koncernu w Wielkiej Brytanii, produkujących silniki i samochody Toyota Corolla.

Dziś odbyło się spotkanie, w czasie którego Dariusz Mikołajczak podziękował wszystkim obecnym za dotychczasową współpracę. Była to także okazja do przedstawienia nowego Prezesa TMMP, którym od 1 lipca zostanie Masayuki Kojima, pełniący obecnie funkcję wiceprezesa.

- Toyota Motor Manufacturing Poland to zdecydowanie firma ikoniczna dla życia gospodarczego Wałbrzycha. Przez lata wpłynęła na kulturę pracy w naszym mieście. Swoją misję w wałbrzyskiej fabryce kończy wieloletni Prezes Dariusz Mikołajczak. Dziękuję za lata współpracy i życzę powodzenia na dalszej drodze zawodowej w Wielkiej Brytanii. Nasze miasto będzie nadal współpracować z Toyotą pod kierownictwem nowego Prezesa Masayuki Kojima - mówi prezydent Roman Szełemej.
- Była to okazja do podsumowania lat pracy pana Mikołajczaka na rzecz TMMP. Dziękuję Panu za wkład w rozwój firmy tak ważnej dla całej Ziemii Wałbrzyskiej. Życzę dalszych sukcesów. Nowym Prezesem został Pan Masayuki Koijma, któremu gratulujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę pomiędzy Starostwem a TMMP - dodaje Leonard Górski, starosta wałbrzyski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
29%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
57%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group