Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 4925
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jawor: Triumf naszych policjantów

Wtorek, 18 czerwca 2019, 12:12
Aktualizacja: Czwartek, 20 czerwca 2019, 13:04
Autor: PAW
Jawor: Triumf naszych policjantów
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zaprezentowali się w miniony piątek w V Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej, który odbył się w Jaworze. Nasi funkcjonariusze dotarli do finału, w którym to wygrali 4:1 z zespołem Techników Kryminalistyki Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Funkcjonariusze z Jawora systematycznie włączają się w pomoc chorym i potrzebującym dzieciom dlatego po raz kolejny zaprosili do wspólnego działania swoich kolegów z całego Dolnego Śląska, a także gościnnie reprezentację Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Do boju nie tylko o zwycięstwo na murawie, lecz również o wsparcie ciężko chorego Alanka Hubisz stanęły oprócz WSPol drużyny reprezentujące CBŚP z Jeleniej Góry, Wydział Kryminalny KWP we Wrocławiu, Oddziały Prewencji Policji we Wrocławiu, Komendy Miejskie Policji w Wałbrzychu, Legnicy, Jeleniej Górze i Wrocławiu oraz Komendy Powiatowe Policji z Kamiennej Góry, Oleśnicy, Świdnicy, Trzebnicy, Środy Śl., Oławy, Strzelina, Ząbkowic Śl., Zgorzelca, Złotoryi, Lwówka Śl. i oczywiście Jawora. Łącznie 200 zawodników.

Emocje i sportowa rywalizacja towarzyszyły wszystkim uczestnikom turnieju do ostatniej chwili. Na murawie zwyciężyli policjanci z KMP w Wałbrzychu pokonując w finale drużynę Techników Kryminalistyki z KMP we Wrocławiu. Na najniższym stopniu podium znaleźli się funkcjonariusze z KPP w Świdnicy. Dodatkowo wyróżniono pucharami oraz nagrodami piłkarzy i zespoły w 14 kategoriach indywidualnych. Najszybciej strzeloną bramkę w turnieju zdobył wałbrzyski policjant – Błażej Gromniak.

Warto podkreślić, że wszyscy tego dnia grali w jednej drużynie, której celem była pomoc choremu chłopcu. Dlatego po turnieju przystąpiono do zakupu cegiełek i licytacji prowadzonych przez członków stowarzyszenia „Damy radę”. Funkcjonariusze i zaproszeni goście otworzyli nie tylko swoje serca, lecz również portfele, bowiem zebrano na miejscu kwotę aż 30120,23 złotych, która zostanie przeznaczona na leczenie Alanka Hubisza.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
40%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group