Tym razem na rozwijanych od wielu lat szlakach górskich Trójgarbu powstało stałe oznakowanie tras Półmaratonu na dwóch dystansach 11 i 22km. To idealna okazja, aby sprawdzić się na jednej z najładniejszych tras w Polsce oraz przygotować do kolejnych zawodów. Oczywiście oznakowania powstały również dla turystów i spacerowiczów – tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Rozwijanie kompleksu na Trójgarbie to efekt partnerstwa Gminy Czarny Bór i Stare Bogaczowice oraz wsparcia z Funduszu Toyoty. Warto spędzić ostatnie słoneczne dni jesieni na Trójgarbie.
Trójgarb dla każdego!
Audio
Czytaj na głos
Jeżeli nie udało Wam się wziąć udziału w tegorocznym Półmartonie Górskim „Z flagą na Trójgarbie” – nic straconego!
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.