Poniedziałek, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 4557
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Witków: Trójgarb szkoli

Wtorek, 7 stycznia 2020, 6:39
Aktualizacja: Środa, 8 stycznia 2020, 8:54
Autor: red
REGION, Witków: Trójgarb szkoli
Fot. użyczone
Uczniowski Klub Narciarski "Trójgarb" Witków prowadzi zajęcia sportowe w zakresie narciarstwa biegowego oraz biathlonu (nauka strzelania z karabinka laserowego dla dzieci w wieku od 6 roku życia).

Zajęcia prowadzone są 3 razy w tygodniu w miejscowości Witków Śląski (gmina Czarny Bór). Podsumowując rok 2019 klub zorganizował już po raz czwarty przy współpracy z Polskim Związkiem Biathlonu zawody z cyklu "Biathlon dla Każdego", w których wzięło udział ponad dwustu zawodników.
- Dzięki dotacji, którą otrzymaliśmy ze Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu, zakupiliśmy puchary od 1 do 6 miejsca w każdej kategorii wiekowej. Każdy zawodnik na mecie otrzymał pamiątkowy medal. We wszystkich zawodach z cyklu "Biathlon dla Każdego" zorganizowanych na terenie Dolnego Śląska nasi zawodnicy zajmowali miejsca w pierwszej szóstce. Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia sportowe i wspaniałej przygody z nartami biegowymi. Zarząd Klubu, zawodnicy, trener oraz rodzice składają serdeczne podziękowania dla Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego za otrzymaną dotację oraz Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "Invest - Park" za wsparcie finansowe dla prowadzenia całorocznego szkolenia dzieci i młodzieży - mówią przedstawiciele klubu.

Twoja reakcja na artykuł?

8
67%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group