Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 5691
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Trwają roboty na placu na Rozdrożu

Piątek, 10 marca 2017, 6:49
Aktualizacja: 8:14
Autor: red
Wałbrzych: Trwają roboty na placu na Rozdrożu
Fot. Robert Bajek
Postępy prac na placu na Rozdrożu są widoczne, ale jeszcze przez kilka miesięcy mieszkańcy Wałbrzycha muszą uzbroić się w cierpliwość.

W związku z robotami budowlanymi dotyczącymi zadania pn. „Budowa systemu Park & Ride poprzez przebudowę i rozbudowę układu komunikacyjnego w obszarze Placu Na Rozdrożu – Etap II i III” od 6 marca został wprowadzony kolejny etap Tymczasowej Organizacji Ruchu. Funkcjonujące do tej pory częściowe wygrodzenie polegające na zamknięciu ul. 1 Maja (droga gminna), ul. Straży Pożarnej oraz zachodniej części Placu Na Rozdrożu zostało rozszerzone o zamknięcie ul. Limanowskiego wraz z wjazdem na parking przy ul. Rycerskiej, ul. 1 Maja (w kierunku Rynku), ul. 1 Maja (droga powiatowa „Zielony Rynek”), ul. Przemysłowej oraz ul. Matejki. Przejazd przez teren Placu Na Rozdrożu nie jest możliwy.

W związku z tym remontem zmianie uległa trasa przejazdu linii 15. Autobusy jadące w kierunku Glinika Nowego kursują ulicami: Sikorskiego – (opcjonalnie Beethovena) – Przemysłowa – Matejki – Moniuszki, natomiast w drodze powrotnej ulicami: Moniuszki – Matejki – Przemysłowa – (opcjonalnie Beethovena) – Sikorskiego do Placu Grunwaldzkiego. W związku z tym autobusy linii 15 nie zatrzymują się na przystanku 1 Maja – ZUS.

Parking przy ul. Rycerskiej jest czynny i funkcjonuje jak dotychczas. Jednakże w związku z prowadzonymi pracami budowlanymi na Placu Na Rozdrożu, ul. 1 Maja i Limanowskiego dojazd do parkingu i całkowita jego komunikacja odbywa się przez wyjazd zlokalizowany na ul. Limanowskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group