Organizatorem imprezy był Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze”, a współorganizatorem Fundacja na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL. Wszyscy zawodnicy otrzymali puchary oraz dyplomy. W Turnieju wystartowały 3 drużyny rozgrywając mecze w systemie każdy z każdym.
Wyniki
I miejsce SPORT-TEAM
Michał Kucharczyk
Krzysztof Cytrycki
Paweł Wincek Mateusz Juszczyk
II miejsce KONDRACKI-TEAM Michał Kondracki
Marek Tyborski
Oliwier Łabędź
III miejsce GEBORYS-TEAM
Jakub Gęborys
Paweł Kędzior
Maks Fedorczak
Radosław Juś.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.