Środa, 17 czerwca
12°C Jelenia Góra

Turniej Koszykówki Ulicznej

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Przy wspaniałej pogodzie na obiekcie sportowym przy ul. Grodzkiej rozegrano Turniej Koszykówki Ulicznej.

Organizatorem imprezy był Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze”, a współorganizatorem Fundacja na rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL. Wszyscy zawodnicy otrzymali puchary oraz dyplomy. W Turnieju wystartowały 3 drużyny rozgrywając mecze w systemie każdy z każdym.

Wyniki

I miejsce SPORT-TEAM
Michał Kucharczyk
Krzysztof Cytrycki
Paweł Wincek Mateusz Juszczyk

II miejsce KONDRACKI-TEAM Michał Kondracki
Marek Tyborski
Oliwier Łabędź

III miejsce GEBORYS-TEAM
Jakub Gęborys
Paweł Kędzior
Maks Fedorczak
Radosław Juś.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka