Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 4830
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Twórczość Anny German

Środa, 15 czerwca 2022, 9:34
Aktualizacja: 12:06
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Twórczość Anny German
Fot. Ziemia Wałbrzyska
Kolejny koncert poświęcony artystycznej twórczości Anny German za nami. Koncert zbiegł się w czasie z 130. rocznicą pierwszej premiery w Teatrze Zdrojowym w 1892 roku.

Starosta Krzysztof Kwiatkowski i Mirosław Potapowicz Członek Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego gratulowali jubileuszu włodarzowi Szczawna Zdroju Markowi Fedorukowi i Mirosławowi Kowalikowi Dyrektorowi Teatru oraz życzyli kolejnych "setek" lat twórczości artystycznej. Sam koncert " Aby szczęśliwym być" jak zawsze współorganizowaliśmy ze Stowarzyszeniem Współpracy Polska - Wschód o/Wałbrzych.

- Po raz ósmy spotkaliśmy się w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie - Zdroju na koncercie poświęconym twórczości Anny German. Powiat Wałbrzyski wspiera i współorganizuje to wydarzenie wspólnie ze Stowarzyszeniem Współpracy Polska -Wschód o/ Wałbrzych. Jak zawsze na scenie zaprezentowali się artyści dysponujący niesamowitymi, wyjątkowymi głosami. Sala wypełniona była po brzegi! Nasz koncert zbiegł się w czasie z obchodami 130 rocznicy funkcjonowania Teatru Zdrojowego w Szczawnie - Zdroju. Dziękuję Państwu za obecność, dziękuję Leszkowi Solarkowi Prezesowi Stowarzyszenia Współpracy Polska Wschód o/Wałbrzych za organizację koncertu a Burmistrzowi Markowi Fedorukowi i dyrektorowi Teatru Mirosławowi Kowalikowi życzę następnych "setnych" lat artystycznej działalności jedynego w powiecie wałbrzyskim, tak wyjątkowego obiektu - mówi starosta Krzysztof Kwiatkowski.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group