Czwartek, 11 czerwca
11°C Jelenia Góra

Tym razem biało–niebiescy zagrają z wiceliderem

Audio

Czytaj na głos

Autor: ft 1 min czytania

Już jutro koszykarzy Górnika Wałbrzych czeka kolejne spotkanie o życie. Tym razem biało–niebiescy o godzinie 18:00 zmierzą się we własnej hali z MKS–em Dąbrowa Górnicza.

Na zwycięstwo górników się nie zapowiada, ale przy każdym meczu liczymy na niespodziankę. Może więc tym razem się uda. MKS jest obecnie wiceliderem I ligi. Drużyna z Dąbrowy Górniczej wygrała do tej pory 11 spotkań i przegrała tylko 2 potyczki (obie na wyjeździe).

Podopieczni Grzegorza Chodkiewicza oraz Arkadiusza Chlebdy w siedmiu rozegranych do tej pory spotkaniach u siebie dwukrotnie wygrali, jednak były to zwycięstwa z przedostatnim w tabeli AZS-em Katowice oraz siódmym w rozgrywkach Basketem Pruszków. Obecnie wałbrzyszanie z 15 punktami są na szarym końcu ligi, ale jest szansa, że przed nowym rokiem opuszczą ostatnią pozycję, gdyż już w poniedziałek czeka nas kolejny, zaległy mecz.

XV kolejka
Siarka Tarnobrzeg - Prokom II Gdynia rnBig Star Tychy - Start Lublin rnSokół Łańcut - Politechnika Warszawska rnGórnik Wałbrzych - MKS Dąbrowa Górnicza rnMOSiR Krosno - ŁKS Łódź rnSudety Jelenia Góra - Zastal Zielona Góra rnBasket Pruszków - Spójnia Stargard Szczeciński rnŻubry Białystok - AZS Katowice

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka