Piątek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 3783
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Ubieramy psa na zimę

Niedziela, 17 grudnia 2017, 6:40
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Ubieramy psa na zimę
Fot. użyczone
Seniorzy z Klubu Senior Wigor w Szczawnie–Zdroju są wyjątkowi. O tym godnym podziwu zachowaniu świadczy między innymi ich szacunek dla zwierząt.

Seniorzy zorganizowali akcję pn. "Ubieramy psa na zimę". Celem akcji jest pomoc pieskom przetrzymać zimę. Seniorzy z ogromną werwą przygotowują ocieplacze dla piesków we wszystkich rozmiarach i kolorach robione na drutach. Zwierzęta to nasi przyjaciele, kochają nas bezwarunkowo. Akceptują nas takimi jakimi jesteśmy. Nie możemy pozwalać, aby cierpiały. Zima to pora roku, podczas której zwierzęta poddawane są ciężkiej próbie. Czasami grube futro nie pomaga w zachowaniu właściwej temperatury. Tak przygotowane ocieplacze i ubranka dla piesków zostaną dostarczone do placówek, które zajmują się opieką nad bezdomnymi zwierzętami oraz osobom, które będą chciały zabezpieczyć swojego pieska przed mrozem. Pomoc zwierzętom jest wyrazem godności człowieka.
- Warto bezinteresownie pomagać zwierzętom, bowiem pomoc słabszym nadaje życiu głębszy sens. Należy również zaznaczyć, że akcja pn. "Ubieramy psa na zimę" cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Szczawna-Zdroju i Wałbrzycha. Oprócz tego, że dostarczają do Dziennego Domu Senior Wigor w Szczawnie-Zdroju włóczkę, to także bardzo cenią akcję - mówią seniorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group