Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1699
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uczniowie klasy mundurowej odwiedzili wałbrzyską komendę

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 28 listopada 2017, 13:58
Aktualizacja: 15:05
Autor: red
Fot. KMP Wałbrzych
W gmachu wałbrzyskiej komendy stanęli uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Wałbrzychu. W ramach zajęć szkolnych nastolatkowie z klasy mundurowej zobaczyli, gdzie i jak pracują wałbrzyscy policjanci.

W tym roku naukę w pierwszych klasach mundurowych rozpoczęło 58 uczniów. 25 z nich to adepci klasy o profilu policyjnym. Teraz nastolatkowie mieli okazję zwiedzić Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu. Młodzież obejrzała pomieszczenia służące do wykonywania czynności służbowych przez funkcjonariuszy.

Uczniowie odwiedzili między innymi policjantów pionu kryminalnego, dochodzeniowo-śledczego, a także pionu prewencji. Funkcjonariusze w ramach zajęć przeprowadzili prelekcje nt. wykorzystywania sprzętu policyjnego w służbie, z którym młodzież bezpośrednio się zapoznała.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Solidarnościowiec 80 28-11-2017 16:08
Wiedzę, że uczą ich tadycji, od razu pokaz zesawu służbowego do rozpędzania tłumu, widok tarczy i szturmowej pałki bardzo źle mi się kojarzy , bicia ludzi strajkujących w stanie wojennym, a toaletę do przesłuchań też im pokazali?
~śmieszny chłopak z solidarności 29-11-2017 23:25
Gościu. Jesteś śmieszny. Jestem uczniem i byłem tam i policjanci to są naprawdę świetni ludzie. Bardzo pomocni. Jestem młody, ale taki solidarnościowiec to wstyd niestety

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group