Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5499
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Uczniowie Zespołu Szkół nr 5 odwiedzili wałbrzyską komendę

Piątek, 22 marca 2019, 12:37
Aktualizacja: 15:03
Autor: red
Wałbrzych: Uczniowie Zespołu Szkół nr 5 odwiedzili wałbrzyską komendę
Fot. KMP Wałbrzych
W tym roku już po raz 16 zorganizowany został ogólnopolski „Dzień Przedsiębiorczości”. W ramach tego projektu wałbrzyską komendę odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół nr 5 w Wałbrzychu.

"Dzień Przedsiębiorczości” to program edukacyjno - wychowawczy dla młodzieży szkół średnich. Sprzyja podejmowaniu trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej. Poprzez odwiedziny w wybranych miejscach pracy, uczniowie mają możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, zapoznania się w praktyce z jego specyfiką oraz pozyskania niezbędnych informacji o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach, czy też niezbędnych predyspozycjach.

Dzięki spotkaniu z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu nasi goście mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką służby policjantów rożnych pionów. Uzyskali również informacje o wymaganym wykształceniu, umiejętnościach i predyspozycjach, które są niezbędne do pełnienia służby w Policji oraz o tym jak wygląda proces rekrutacji. Mamy nadzieję, że ta wizyta pozwoliła rozwiać wszelkie wątpliwości i w najbliższym czasie młodzi ludzie trafią do naszej jednostki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
50%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group