Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3519
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Uderzył policjanta

Wtorek, 11 sierpnia 2009, 9:14
Aktualizacja: 9:15
Autor: PW
W parku Watra w Lubawce doszło do przepychanek funkcjonariuszy policji z bawiącą się tam młodzieżą. W efekcie jeden z funkcjonariuszy został uderzony w twarz. Sprawca został zatrzymany.

W parku Watra w Lubawce zabawa trwała już od godzin popołudniowych w piątek. Biesiadnicy słuchali muzyki i urządzili sobie grilla. Nie podobało się to ludziom mieszkającym w najbliższym sąsiedztwie parku. Dlatego mieszkańcy powiadomili policję.

Na miejsce przyjechał patrol z Lubawki, ale stróże prawa niewiele zdziałali. Dlatego powiadomili kolegów z Kamiennej Góry. Na miejsce przyjechały kolejne radiowozy. Lubawska młodzież nie zamierzała jednak kończyć imprezy. Policjanci wylegitymowali kilku uczestników zabawy. Jeden z mężczyzn nie chciał jednak podać swoich danych personalnych. Wtedy policjanci postanowili zabrać go na komisariat, co spotkało się z utarczkami słownymi i szarpaniną.

W efekcie jeden z funkcjonariuszy został uderzony w twarz. Sprawca trafił do aresztu. Teraz odpowie za napaść na policjanta. Z relacji funkcjonariuszy wynika, że młodzi ludzie zachowywali się bardzo głośno i byli agresywni. Używali wulgaryzmów i spożywali alkohol w miejscu publicznym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group