Piątek, 12 czerwca
13°C Jelenia Góra

Ukradł telewizor

Audio

Czytaj na głos

Autor: opr.red. 1 min czytania

Wałbrzyscy policjanci zatrzymali 15–latka, który wykorzystując nieobecność domowników wszedł przez okno do jednego z mieszkań w Wałbrzychu i ukradł telewizor. Ponadto w trakcie przesłuchania okazało się, że nieletni popełnił trzy inne czyny karalne, za które teraz odpowie przed sądem rodzinnym.

Do zdarzenia doszło w sierpniu. 15 - letni mieszkaniec Wałbrzycha obserwując jedno z mieszkań w mieście postanowił do niego wejść. Wiedział, że w oknie jest wybita szyba i wewnątrz nie ma nikogo z domowników. Wykorzystując ten fakt z mieszkania ukradł telewizor wartości 1 tysiąca złotych, który następnie sprzedał na giełdzie.

Właściciel kiedy zorientował się, że został okradziony niezwłocznie powiadomił o tym policję. Skrupulatne działanie funkcjonariuszy z piątego komisariatu doprowadziło do zatrzymania sprawcy. W trakcie przesłuchania nieletniego okazało się, że ma on na swoim koncie jeszcze trzy kradzieże z włamaniem do altan ogrodowych i piwnicy. Łupem jego padł sprzęt działkowy.

źródło: www.walbrzych.policja.gov.pl

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka