Środa, 28 lipca
Imieniny: Aidy, Marceli, Wiktora
Czytających: 3558
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Ukradł tylko markowe alkohole

Środa, 4 listopada 2009, 8:14
Aktualizacja: 8:15
Autor: PW
Do włamania do wolnostojącego domku doszło w jednej z miejscowości powiatu kamiennogórskiego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że złodziej nie ukradł z domu żadnych wartościowych rzeczy. Jego łupem padła za to znacząca ilość alkoholu.

Policjanci zostali poinformowani przez mieszkańców jednej z podkamiennogórskich miejscowości, że do wolnostojącego domu miało miejsce włamanie. Mieszkańcy postanowili powiadomić funkcjonariuszy, bo zobaczyli wybite okno. Jak się okazało, właściciel domu przez większość czasu mieszka we Francji, a w polskiej posiadłości przebywa sporadycznie. I ten fakt wykorzystał złodziej, który dostał się do domu przez wybite okno.

Nie ukradł jednak żadnych wartościowych rzeczy i przedmiotów. Jak ustalili policjanci, złodziej upatrzył sobie za to markowe alkohole. Z domu zginęło bowiem 36 francuskich szampanów oraz 27 butelek markowych win oraz whisky. Właściciel oszacował straty na około 10 tys. zł.

Po paru dniach od zdarzenia policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu kamiennogórskiego, u którego znaleziony został skradziony alkohol. Nie udało się jednak odzyskać całości łupu, bowiem część win i szampanów została po prostu wypita. Teraz sprawcy włamania i kradzieży grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group