Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3223
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Ustalą przyczyny śmierci 84–latka

Środa, 4 stycznia 2023, 15:56
Aktualizacja: 15:59
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Ustalą przyczyny śmierci 84–latka
Fot. KMP Wałbrzych
Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu podjęła decyzje o wszczęciu śledztwa w sprawie śmierci 84–letniego turysty z Niemiec.

Przypomnijmy, że mężczyzna z wycieczką przyjechał z Wrocławia do Zamku Książ i właśnie w rejonie Książańskiego Parku Krajobrazowego był widziany przez współtowarzyszy pierwszego stycznia w godzinach popołudniowych. Również kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę przechadzającego się bez opieki w tym miejscu.

W przeprowadzonej na szeroką skalę akcji poszukiwawczej udział na każdej zmianie wzięło łącznie ponad 100 funkcjonariuszy Policji, wałbrzyskich strażaków PSP i OSP - z psami służbowymi i gorpoców z Grupy Sudeckiej. Wykorzystany do działań został także helikopter policyjny z kamerą termowizyjną. Policjanci sprawdzili między innymi pobliskie szpitale, monitoring miejski i skontaktowali się z korporacjami taksówkarskimi.

Niestety działania poszukiwawcze zakończyły się, kiedy policjanci otrzymali informację o odnalezieniu zwłok 84-latka w jednym z potoków znajdujących się na granicy Wałbrzycha i Świebodzic.

Prokuratura Rejonowa zbada, co było bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny i czy w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie.

Twoja reakcja na artykuł?

1
6%
Cieszy
1
6%
Hahaha
1
6%
Nudzi
4
24%
Smuci
1
6%
Złości
9
53%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group