Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 2654
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ustalili podpalacza

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Piątek, 15 października 2010, 15:58
Aktualizacja: 15:59
Autor: red
Po kilku miesiącach, policjanci ustalili wreszcie, kto spowodował pożar jednego z mieszkań przy ulicy Kamiennogórskiej w Boguszowie.

31 lipca bieżącego roku w jednym z mieszkań wielorodzinnego budynku przy ulicy Kamieniogórskiej w Boguszowie, 18-letni mężczyzna podpalił ubrania i spowodował pożar tego mieszkania.

Strażacy w trakcie gaszenia ognia musieli ewakuować 25 osób bezpośrednio zagrożonych pożarem. Mieszkanie zostało doszczętnie spalone. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń w wyniku nieodpowiedzialnego zachowania 18-latka. Młodzieniec został zatrzymany przez funkcjonariuszy w swoim mieszkaniu przy ulicy Fornalskiej w Boguszowie. Przez kilka miesięcy trwały czynności, mające dać odpowiedź na pytanie, kto spowodował pożar. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Wyjaśnił, że do mieszkania dostał się przez otwarte okno. Następnie podpalił leżące na wersalce ubrania i uciekł z miejsca zdarzenia.

Za spowodowanie pożaru i zagrożenia dla ludzi i mienia grozi 18-latkowi teraz nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ste 15-10-2010 17:38
Gówniarz wyszedł pół roku temu z poprawczaka i co? Takich to powinni od razu zamykać na dożywocie albo kula w łeb i do piachu bo szkoda pieniędzy podatników na utrzymywanie takiego ... no właśnie nie można tego czegoś nazwać człowiekiem. Gówniarz celowo i świadomie zniszczył dom rodzinie, mógł zabić kogoś, dużo nie brakowało żeby sąsiedzi się zaczadzili, a temu ścierwu grozi 10 lat więzienia... no nie moge. Po prostu szlag mnie trafia... Kiedy w końcu w tym porypanym kraju będzie sprawiedliwość...
~dresiAsz-drwiaSz 15-10-2010 21:24
do: ste - spokojnie, przyjdzie - razem z prawem, jak się już będzie godzić. Wytryśnie w Toruniu - niczym geotermalne źródło a potem się na cały kraj przeleje. Będzie zgodna z doktryną ojczulka Tadeusza, w jego stylu i retoryce. Żadnego dożywocia a tym bardziej "dziesięciulat" nie będzie - powywiesza się całe to barahło na słupach i latarniach, albo kula w łeb, ... Potem już tylko cisza, mięciutka niczym moher ...
~M 17-10-2010 3:03
A gdzie macie wogóle jakieś prawo w tym kraju ? heh żałosne jest i tyle

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group