Czwartek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 2693
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uzasadniona przerwa

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 23 września 2019, 6:37
Aktualizacja: Wtorek, 24 września 2019, 8:57
Autor: JAZ
Fot. JAZ
Przerwa technologiczna w kompleksie basenowym Aqua Zdrój trwa już od 9 września. W tym czasie wykonywane są standardowe przeglądy gwarancyjne wszystkich niecek i urządzeń basenowych. Planowany czas uruchomienia basenu to poniedziałek 30 września.

Jak się okazuje, prace gwarancyjne są wcześniej pieczołowicie zaplanowane i trwają określony czas. Mało osób zdaje sobie sprawę, że już samo spuszczenie wody z niecek basenowych trwa 3 dni. Ma to związek z występującymi podczas tego procesu naprężeniami, wysokim ciśnieniem. Gdyby ktokolwiek zdecydował się na szybsze opróżnienie zbiornika, mogłoby to doprowadzić do jego uszkodzenia. Wymianie lub naprawom poddane zostaną prysznice, systemy zamykające szafki, sterowanie elektryczne wody. Sprawdzane i wymieniane są uszkodzone elementy posadzek, takie jak: płytki, fugi. Wymieniono agregat parotwórczy w saunie.
- Przerwa technologiczna planowana była od sześciu miesięcy. Już na samym początku klienci zwrócą uwagę na zmiany w zamkach szafek. Wcześniej były uwagi, że te nie działały prawidłowo. Klienci chcieli mieć również wybór, z której szafki chcą skorzystać. Z tego powodu przeszliśmy na nowoczesne zamki hiszpańskiego producenta – tłumaczy prezes Aqua Zdrój, Piotr Rachwalski.

Czas remontu, w którym klienci posiadający karty rabatowe, wydłuży ich ważność o ten okres.

Twoja reakcja na artykuł?

2
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
3
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Gość 23-09-2019 18:16
Szkoda że nikt nie pomyślał o basenie z zimną wodą do schłodzenia się po wyjściu z sauny. W każdym cywilizowanym saunarium taki basen powinien być ponieważ zgodnie z zasadami korzystania z sauny schladzać powinno się od nóg do głowy a nie odwrotnie...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group