Wtorek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 2762
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Uzasadniona przerwa

Poniedziałek, 23 września 2019, 6:37
Aktualizacja: Wtorek, 24 września 2019, 8:57
Autor: JAZ
Wałbrzych: Uzasadniona przerwa
Fot. JAZ
Przerwa technologiczna w kompleksie basenowym Aqua Zdrój trwa już od 9 września. W tym czasie wykonywane są standardowe przeglądy gwarancyjne wszystkich niecek i urządzeń basenowych. Planowany czas uruchomienia basenu to poniedziałek 30 września.

Jak się okazuje, prace gwarancyjne są wcześniej pieczołowicie zaplanowane i trwają określony czas. Mało osób zdaje sobie sprawę, że już samo spuszczenie wody z niecek basenowych trwa 3 dni. Ma to związek z występującymi podczas tego procesu naprężeniami, wysokim ciśnieniem. Gdyby ktokolwiek zdecydował się na szybsze opróżnienie zbiornika, mogłoby to doprowadzić do jego uszkodzenia. Wymianie lub naprawom poddane zostaną prysznice, systemy zamykające szafki, sterowanie elektryczne wody. Sprawdzane i wymieniane są uszkodzone elementy posadzek, takie jak: płytki, fugi. Wymieniono agregat parotwórczy w saunie.
- Przerwa technologiczna planowana była od sześciu miesięcy. Już na samym początku klienci zwrócą uwagę na zmiany w zamkach szafek. Wcześniej były uwagi, że te nie działały prawidłowo. Klienci chcieli mieć również wybór, z której szafki chcą skorzystać. Z tego powodu przeszliśmy na nowoczesne zamki hiszpańskiego producenta – tłumaczy prezes Aqua Zdrój, Piotr Rachwalski.

Czas remontu, w którym klienci posiadający karty rabatowe, wydłuży ich ważność o ten okres.

Twoja reakcja na artykuł?

2
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
3
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group