Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 5349
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jedlina-Zdrój: VIP Jedlina kontra "Zdrój" Jedlina–Zdrój: 1:4

Poniedziałek, 15 października 2018, 7:42
Aktualizacja: 8:07
Autor: red.
REGION, Jedlina-Zdrój: VIP Jedlina kontra "Zdrój" Jedlina–Zdrój: 1:4
Fot. red.
Wczoraj na boisku sportowym, znajdującym się na terenie Kompleksu Sportowo–Rekreacyjnego przy ulicy Kłodzkiej w Jedlinie–Zdroju odbył się mecz okolicznościowy. Piłkarska drużyna VIP Jedlina zmierzyła się z drużyną juniorską "Zdrój" Jedlina–Zdrój.

Mecz został zorganizowany z okazji modernizacji Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego "Active". Kompleks obejmuje między innymi ścieżki pieszo-rowerowe, wielofunkcyjne boiska sportowe, wysokiej jakości sześciotorową bieżnię, boisko do gry w bule, skatepark, a w ostatnim czasie na terenie Kompleksu powstał niewielki pumptrack, instalacja do ćwiczeń street workout, a część trybun stadionu została zadaszona. Dodatkowo na terenie Kompleksu znajduje się sztuczny zbiornik wodny i sporo elementów małej architektury, co sprawia, że Kompleks jest doskonałym miejscem zarówno do uprawiania sportu, do różnego rodzaju aktywności fizycznych jak i do wypoczynku.

Drużyna VIP Jedlina pomimo wielkiej determinacji, waleczności, starań i chęci nie dała rady pokonać drużyny "Zdrój" Jedlina-Zdrój i ostatecznie przegrała mecz 1:4. Jednak nie wynik był tu najważniejszy, tylko udział w tej ciekawej imprezie. Każdy z zawodników po zakończeniu meczu otrzymał pamiątkowy medal. Dla piłkarzy przygotowano też posiłek.

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
1
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
40%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group