Niedziela, 17 października
Imieniny: Małgorzaty, Wiktora
Czytających: 2985
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: W czasie ferii było bezpiecznie – odnotowano tylko 4 wypadki

Wtorek, 12 lutego 2019, 10:20
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: W czasie ferii było bezpiecznie – odnotowano tylko 4 wypadki
Fot. KMP Wałbrzych
Przez ostatnie dwa tygodnie dzieci i młodzież odpoczywały od obowiązku szkolnego. Wałbrzyscy policjanci jednak przez cały ten okres dbali, aby na drogach naszego miasta oraz powiatu wałbrzyskiego było bezpiecznie. Oto podsumowanie działań „Bezpieczne ferie 2019”

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu prowadzili między innymi kontrole prędkości, sprawdzali stan techniczny samochodów oraz niezbędne dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami, a także stan trzeźwości kierujących. Funkcjonariusze zwracali również uwagę na najpoważniejsze wykroczenia popełniane przez kierujących, jak i pieszych, w ruchu drogowym.

W okresie od 28 stycznia do 10 lutego tego roku policjanci zatrzymali łącznie 15 kierujących, którzy wsiedli za kierownicę swoich pojazdów pod wpływem alkoholu. 11 z nich znajdowało się w stanie nietrzeźwości. Na drogach Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego doszło łącznie do 79 kolizji oraz do tylko 3 wypadków, w których 4 osoby zostały ranne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group