Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 3425
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: W Empiku i pod sceną przyciągnęli tłumy

Niedziela, 4 września 2011, 13:25
Aktualizacja: 14:20
Autor: Karolina
Wałbrzych: W Empiku i pod sceną przyciągnęli tłumy
Fot. Karolina
Istnieją od kilku lat, tworzą reggae, muzykę którą w Polsce do niedawna słuchało niewiele osób, a która za ich sprawą stała się niesamowicie popularna. Dzisiaj są gwiazdami, zdobywają coraz więcej nagród i fanów. Mowa oczywiście o grupie Star Guard Muffin.

Wielkie „Bum” na Star Guard Muffin (SGM) zaczęło się po występie wokalisty Kamila Bednarka w popularnym show poszukującym młodych talentów. Od tamtej pory ich kariera nabrała zwrotnego tempa. Koncertują w całej Polsce. W sobotę po raz drugi pojawili się w Wałbrzychu i jak zwykle przyciągnęli tłumy.

O godzinie 18.00 w salonie Empik w Tesco pojawili się, by spotkać się z fanami, rozdać autografy, podpisać płyty i koszulki oraz odpowiedzieć na kilka pytań. Już na kilka godzin przed ich przybyciem zaczęli gromadzić się wielbiciele SGM. Tłum był bardzo rozentuzjazmowany i trudno było go opanować. Gdy pojawili się chłopcy z zespołu wybuchły wrzaski i piski.

Kiedy już udało się opanować sytuację zespół przystąpił do swojej powinności. Chętnych do zrobienia zdjęcia i zdobycia podpisów nie brakowało. Zdarzały się sytuacje, że fani odchodząc od zespołu powracali na koniec kolejki by jeszcze raz stanąć oko w oko z idolami.

O 20.45 na stadionie przy ul. Kusocińskiego rozpoczął się koncert SGM. Wiele osób, które wcześniej witały gwiazdy drugiego dnia obchodów Dni Wałbrzycha w Empiku, pojawiło się ponownie na koncercie. Pod scenę przybyły tłumy. Trudno było się przedostać. Wszyscy śpiewali razem z Kamilem i chłopakami z zespołu.

Zespół zaśpiewał swoje najbardziej znane utwory m.in. „Przyjaciel”, „Dancehall Queen”, „Szanuj to co masz”, „Roots man soul” czy cover utworu „I” Kurta Nilsena. Koncert był udany. Pod sceną nie było podziału wiekowego, ludzie doskonale bawili się w rytm muzyki oraz śpiewali.

Gwiazdą Dzisiejszej sceny będzie kultowy zespół De Mono. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group