Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1917
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W Głuszycy projektują skatepark

Wiadomości: REGION, Głuszyca
Czwartek, 6 kwietnia 2017, 10:52
Autor: red
Fot. UM Głuszyca
Gmina Głuszyca chce stworzyć w Parku Jordanowskim skatepark.

- Gmina Głuszyca przygotowuje wniosek projektowy na budowę skateparku z lokalizacją w samym centrum miasta – w Parku Jordanowskim. Do konsultacji projektu zaprosiliśmy młodych mieszkańców Głuszycy, których pasją jest jazda na deskorolce. Zależy nam, aby przedstawiciele głuszyckiej młodzieży wyrazili swoje potrzeby i oczekiwania związane z planowaną inwestycją, która służyć ma przecież młodzieży. To młodzi ludzie jeżdżący na deskach najlepiej wiedzą, jak to miejsce powinno być zaprojektowane, dlatego głos młodzieży będzie brany pod uwagę w przy ustalaniu szczegółów projektu – mówi burmistrz Głuszycy Roman Głód.

W czasie spotkania zorganizowanego w CK-MBP z burmistrzem i z projektantem głuszyckiego skateparku – Bońkiem Falickim młodzież wyraziła swoje oczekiwania odnośnie planowanej i długo przez nich oczekiwanej inwestycji. Wspólnie ustalono listę elementów, które będą uwzględnione w projekcie. Prace koncepcyjne, do których zaangażowani zostali młodzi głuszyczanie, przebiegać będą bardzo sprawnie, gdyż wniosek projektowy zostanie złożony przez Gminę Głuszyca do 4 maja.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 6-04-2017 11:25
A u nas nie ma nawet basenu odkrytego, śmiech na sali
~Skurwejter 7-04-2017 14:26
Typy z Głuszycy przyjeżdżają do Jedliny na skatepark... Po co im osobny? Będzie tak, że w Jedlinie miejscowych będzie 5 osób, w Głuszycy w 5. Tak, to przynajmniej w sumie jest 10 na jednym obiekcie, weselej ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group