Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 4100
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: W jakie akcesoria reklamowe warto wyposażyć siedzibę lub punkt usługowy swojej firmy?

Wtorek, 21 maja 2019, 11:12
Autor: red
Kraj: W jakie akcesoria reklamowe warto wyposażyć siedzibę lub punkt usługowy swojej firmy?
Fot. red
Niestety, nawet najbardziej rzetelne podejście do pracy czy obiektywnie atrakcyjna oferta nie zawsze wystarcza do tego, by dane przedsięwzięcie mogło okazać się sukcesem. Trzeba jeszcze przebić się z informacją o nim do możliwie szerokiego grona potencjalnych odbiorców, a także umiejętnie zbudować swój wizerunek. Jedno i drugie wymaga sięgania po szereg narzędzi, wśród których duże znaczenie mają także te stosowane w bezpośrednim kontakcie z klientem.

Stwórz odpowiedni wystrój

Właściwa zagospodarowanie i aranżacja wykorzystywanego obiektu to rzecz nader istotna. Radykalne przeobrażenie jego wyglądu bywa przedsięwzięciem pochłaniającym znaczne środki, bardzo wiele podmiotów godzi się jednak na ponoszenie takich kosztów, wiedząc jak duże może to mieć znaczenie z punktu widzenia jego wizerunku i wzbudzania zaufania. Często jednak jest to poza zasięgiem mniejszych przedsiębiorców, bądź bywa z innych przyczyn nieuzasadnione ekonomicznie.

Wówczas warto sięgnąć po choćby najprostsze akcesoria zapewniające efektowną ekspozycję treści. Należy do nich np. roll up charakteryzujący się nadzwyczaj szerokimi możliwościami wykorzystania – dzięki łatwości transportowania może nam towarzyszyć przy wszelkiego rodzaju zewnętrznych akcjach promocyjnych. Równie dobrze może jednak stać w kącie pomieszczenia, stanowiąc nienarzucający się i niedominujący nad jego wystrojem, ale bardzo wyraźny nośnik nadający mu profesjonalny charakter. Przy jego pomocy możemy także ułatwić gościom odnajdywanie naszej siedziby, jeśli mieści się ona w większym obiekcie.

Bardzo uniwersalnym rozwiązaniem są też ścianki reklamowe, jakie można znaleźć np. w ofercie formy Display Expo. Zwłaszcza tekstylna oferuje dużą łatwość przenoszenia, nie ma przy tym problemu z zagnieceniami, które znikają w momencie naciągania materiału na stelaż. Choć nie do każdego biura będą pasować tak dobrze jak roll upy, to np. we wszelkiego rodzaju hallach czy korytarzach sprawdzą się doskonale.

Zapewnij dostęp do informacji

Każdą sposobność do bezpośredniego kontaktu z potencjalnym odbiorcą naszych usług, nawet jeśli w danym momencie nie zdecyduje się on na to, by z nich skorzystać, należy wykorzystać maksymalnie, przede wszystkim poprzez dostarczenie mu obszernych informacji. Roll upy czy ścianki mogą więc pełnić zarówno role stricte dekoracyjne, jak i zawierać mniej lub bardziej dokładne szczegóły dotyczące proponowanych usług czy artykułów – zależnie od miejsca i celu, w jakim są zastosowane.

Poza tym wciąż bardzo duży potencjał kryje się we wszelkiego typu drukach, takich jak katalogi, foldery czy ulotki. Tymi ostatnimi wciąż zasypywani jesteśmy w przypadkowych miejscach nader często mimo wzrostu znaczenie innych kanałów reklamowych z internetowymi na czele. Skuteczność takich działań bywa bowiem spora, choć nie da się tego samego powiedzieć o efektywności, toteż zawsze są to wówczas materiały drukowane najniższym kosztem.

We własnej siedzibie lub punkcie, do którego trafiać będzie węższe grono osób, potencjalnie zainteresowanych naszą ofertą, możemy sobie jednak pozwolić na materiały lepszej jakości, pozwalające pobierającym je ludziom zachować nas w pamięci. Stojak na ulotki czy foldery także będzie więc bez wątpienia pomocnym akcesorium.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group