Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 4501
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca Górna: W ramach akcji "Świadomy junior" policjanci rozmawiali z przedszkolakami z Głuszycy o bezpieczeństwie

Niedziela, 3 marca 2019, 6:43
Aktualizacja: 10:26
Autor: red
REGION, Głuszyca Górna: W ramach akcji "Świadomy junior" policjanci rozmawiali z przedszkolakami z Głuszycy o bezpieczeństwie
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci prewencji kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odwiedzili Głuszycę Górną i w ramach akcji „Świadomy junior” przeprowadzili pogadankę z przedszkolakami z tej miejscowości. Funkcjonariusze przybliżyli najmłodszym problematykę związaną z bezpiecznym zachowaniem się w różnych sytuacjach.

Przedszkolaki podczas spotkania zaznajomione zostały z elementarnymi przepisami ruchu drogowego. Dowiedziały się m.in. w jaki sposób bezpiecznie korzystać z drogi. Policjanci przypomnieli dzieciom numery telefonów alarmowych, a także przekazali niezbędne informacje dotyczące bezpiecznego spędzania czasu wolnego w domu oraz na podwórku. Poruszyli również temat właściwego zachowania się w stosunku do nieznajomych.

Promując bezpieczeństwo pieszych na drogach małoletni zostali zachęceni do korzystania z elementów odblaskowych po zmroku, nie tylko w sytuacjach wymaganych przepisami. Spotkanie, w którym wzięło udział 35 przedszkolaków zakończyło się pokazem sprzętu policyjnego oraz wspólnym zdjęciem.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group