Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 8572
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: „Wałbrzych ma talent” – kolejna edycja

Piątek, 10 lutego 2023, 11:24
Autor: red
Wałbrzych/REGION: „Wałbrzych ma talent” – kolejna edycja
Fot. organizatorzy
Tańczycie, gracie na instrumentach, malujecie, rzeźbicie, śpiewacie czy w jakikolwiek inny sposób chcecie zaskoczyć swoim talentem Wałbrzych, czy region to ten konkurs jest właśnie dla Was! Szukamy talentów z całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Nie ma ograniczeń wiekowych!

Na zgłoszenia czekamy do 1 marca. Casting zaplanowaliśmy 4 marca!

Jeżeli chcecie pokazać swoje talenty szerszej publiczności, to ten konkurs jest właśnie dla Was! Zgłoszenia można przesyłać do 1 marca do godziny 12.oo za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie www.wok.walbrzych.pl. Na oficjalnej stronie Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury znajduje się także regulamin zabawy.

Osoby, które zgłoszą się do castingu, zaprosimy na przesłuchanie, które zaplanowaliśmy 4 marca w godzinach od 10.oo do 12.oo w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze. To spośród uczestników tego castingu wybierzemy finalistów zabawy, którzy zaprezentują się w czasie Dni Wałbrzycha.

Ważne! Chęć udziału w castingu trzeba wcześniej zgłosić za pomocą wspomnianego już formularza. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodzica. Opiekun nie musi być obecny w czasie castingu.

- To świetna okazja, by zmierzyć się z występem na dużej scenie. Szukamy artystów, których talent nie został jeszcze odkryty. Być może, to dzięki Wałbrzyskiemu Ośrodkowi Kultury, będziecie mogli zaprezentować się szerszej publiczności – mówi Joanna Kakuba, kierownik impresariatu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Utalentowani mieszkańcy Aglomeracji Wałbrzyskiej będą walczyć o główną nagrodę – 3 tysiące złotych – ufundowaną przez prezydenta Wałbrzycha, doktora Romana Szełemeja. Dodatkowe nagrody to nagranie teledysku lub filmu promocyjnego przez Studio PlayR Przemysława Tokarskiego, artykuł o zwycięzcy w Panoramie Wałbrzyskiej oraz w Tygodniku 30 minut czy wyjazd do Hanoweru na Polonijny Festiwal Kultury „Dźwięki, które łączą”. W kategorii wiekowej do 12 lat przewidziane są nagrody rzeczowe.

Zasady są proste, uczestnicy w czasie castingu mogą zaprezentować dowolny talent. Prezentacja nie może być dłuższa niż pięć minut. Zabawa została podzielona na dwie kategorie, do 12 lat i od 13 lat wzwyż. Uczestnicy śpiewający czy tańczący muszą mieć ze sobą linię melodyczną lub podkład. Można oczywiście grać na instrumentach.

Finalistów, którzy zaprezentują się na dużej scenie w czasie Dni Wałbrzycha i wezmą udział w wielkim finale w czasie castingu, wybierze jury wskazane przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group