Tym razem piłkarze z uzdrowiska pojechali na mecz do pobliskich Dziećmorowic. Na boisku zmierzyły się dwie ekipy, które będą musiały mocno powalczyć o zachowanie ligowego bytu. I w tym starciu lepsi okazali się goście, którzy wygrali na wyjeździe 2-0 i nieco poprawili sobie humory i miejsce w tabeli. Sytuacja Sudetów jest jeszcze trudniejsza i czas zacząć gromadzić punkty.
Sudety Dziećmorowice - MKS Szczawno-Zdrój 0-2
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.