Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 2879
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids

Środa, 6 lipca 2016, 22:22
Aktualizacja: Sobota, 16 lipca 2016, 0:14
Autor: Biuro Prasowe ESK 2016
Wrocław: Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids
Fot. Biuro Prasowe ESK 2016
12 lipca Hala Stulecia we Wrocławiu zapłonie dzięki emocjom płynącym prosto z serc 122 dzieci z całego świata. W ramach Wielkiego Spektaklu Finałowego Brave Kids wystąpi 21 dziecięcych grup artystycznych, które pokażą, że wspólne działanie artystyczne łączy i zaprzyjaźnia wszystkich uczestników.

Finałowy Brave Kids wzruszy każdego widza prostotą, wrażliwością, tolerancją i otwartością na drugiego człowieka oraz jego kulturę. Zachwyci też wysokimi umiejętnościami artystycznymi uczestników projektu.

Większości młodych artystów pierwszy raz w życiu będzie mogła wystąpić na wielkiej scenie z profesjonalną obsługą techniczną, przed tysięczną publicznością, w wielobarwnych kostiumach, zarówno tych scenicznych jak i tych tradycyjnych. Dzieci zapamiętają ten występ na całe życie, a w trudnych chwilach przywołanie tego wspomnienia przypomni im, że marzenia się spełniają.

Wielki Spektakl Finałowy Brave Kids to wielobarwne, wielokulturowe przedstawienie, które wspólnie wypracuje 21 dziecięcych grup artystycznych z 5 kontynentów. Młodzi artyści w ciągu 3,5 tygodnia nie tylko wymieniali się swoimi umiejętnościami z zakresu sztuki i tradycji, ale także poznawali, zaprzyjaźniali się i pokazywali, że między dziećmi bariery znikają bardzo szybko. Nie mając wspólnego języka, dzieci stworzą kolaż mieniący się różnorodnością kultur, talentów i technik artystycznych.

W tym roku na jednej scenie wystąpią dzieci z Brazylii, Maroko, Ukrainy, Gruzji, Meksyku, Słowacji, Ugandy, Hiszpanii, Mołdawii, Indii, Estonii, Rumunii, Indonezji, Macedonii, Polski, Nepalu, Izraela, Włoch, Iranu.

WIELKI SPEKTAKL FINAŁOWY BRAVE KIDS
Wtorek 12 lipca, godz. 18.00-90.00, Hala Stulecia we Wrocławiu
Punkty sprzedaży biletów: Ticketpro (m.in. Empik, MediaMarkt, Saturn), online: www.bravefestival.pl / Ticketpro
Centrum Festiwalowe Brave Festival, 27.06-16.07.2016, godz. 12:00-19:00 oraz w miejscu wydarzenia na pół godziny przed jego rozpoczęciem w ramach dostępnych miejsc

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group