Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 5379
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wiosna w Punkcie Adopcji Roślin Domowych

Poniedziałek, 1 kwietnia 2024, 6:34
Aktualizacja: 9:04
Autor: red
Wałbrzych: Wiosna w Punkcie Adopcji Roślin Domowych
Fot. Stara Kopalnia
Chcecie zdobyć do mieszkania kolejną roślinę, a być może w czasie wiosennych porządków doszliście do wniosku, że macie zbyt dużo kwiatów. Punkt Adopcji Roślin Domowych w oddziale Starej Kopalni na Piaskowej Górze jest dla Was!

Punkt wymiany roślin działa w oddziale Starej Kopalni na Piaskowej Górze przy ulicy Broniewskiego 65a - dawna siedziba Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

- To jest miejsce, do którego możemy przynieść rośliny, których mamy za dużo, którymi nie potrafimy się zaopiekować. Z Punkt Adopcji Roślin Domowych można także zabrać roślinę, którą chcielibyśmy mieć w domu, oczywiście za darmo - mówi Kamila Domańska ze Starej Kopalni.

Na Piaskowej Górze, w specjalnie wyznaczonym miejscu można zostawić rośliny, których mamy za dużo, ale także te, która na przykład, gdzieś znaleźliśmy. Warunek jest jeden, rośliny zostawiane w punkcie nie powinny być chore. Tu rośliny będą czekać na nowy dom. Kwiatka może przygarnąć każdy.

- Przychodzimy, wybieramy roślinę, która wpadła nam w oko i ją po prostu zabieramy - dodaje Kamila Domańska.

Punkt Adopcji Roślin Domowych działa od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godzinach od 10.00 do 19.00.

Ważna informacja! W przeszłości podobny punkt działał przy ulicy Wysockiego. Obecnie Punkt Adopcji Roślin Domowych funkcjonuje tylko w oddziale Starej Kopalni na Piaskowej Górze.

Miłośników roślin zapraszamy także do śledzenia grupy Punktu Adopcji Roślin Domowych - Wałbrzych na facebooku - https://www.facebook.com/groups/406946924371933.

Twoja reakcja na artykuł?

3
43%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
14%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group