Poniedziałek, 22 czerwca

Wkalkulowana porażka

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

W ostatnim meczu rundy zasadniczej II ligi siatkówki kobiet, MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych przegrał z Stoelzle SPS Panki 2–3 (25:22, 16:25, 25:22, 15:25, 15:17).

Nasz zespół wykonał jednak plan minimum - wygrał 2 sety i zdobył upragniony 1 ligowy punkt, co oznacza, że zagramy w turnieju barażowym o awans do I ligi siatkówki kobiet. Podopieczne trenera Marka Olczyka o promocję na zaplecze najwyższej klasy rozgrywkowej zagrają w dniach 11-13 marca. Gospodarz rozgrywkę zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka