Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4669
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wkrótce Dzień Otwarty w ZUS dla osób niepełnosprawnych

Piątek, 4 maja 2012, 15:48
Aktualizacja: 15:49
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Wkrótce Dzień Otwarty w ZUS dla osób niepełnosprawnych
Fot. organizatorzy
30 maja w godzinach 9.00–14.00 Zakład Ubezpieczeń Społecznych, wzorem lat ubiegłych, organizuje Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych.

Będzie on okazją do rozpowszechnienia informacji o prawach osób niepełnosprawnych w obszarze zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi, rehabilitacją zawodową i społeczną, aktywizacją zawodową czy prewencją rentową. Zarówno ZUS jak i zaproszeni goście reprezentujący różnego rodzaju instytucje będą mieli okazję do zaprezentowania się jako instytucja przyjazna osobom niepełnosprawnym.

W Wałbrzychu zainteresowani będą mogli zasięgnąć porady w siedzibie oddziału przy ul. Kasztanowej 1. Informacji w tym dniu, poza specjalistami zakładu, udzielać będą również przedstawiciele Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz Narodowego Funduszu Zdrowia. Klienci ZUS będą mogli także zaznajomić się z Nowym Portalem Informacyjnym ZUS, który ruszy już w czerwcu tego roku.

Przedstawiciele ZUS służyć będą fachowymi poradami z zakresu ubezpieczeń społecznych także poza siedzibą Oddziału. Dyżur ekspercki zostanie zorganizowany w Uzdrowiskach w Szczawnie Zdroju, w Przerzeczynie Zdroju, a także w Uzdrowisku Cieplice w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group