Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 2819
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce/Czarny Bór: Włamywacz w rękach policji

Czwartek, 10 maja 2012, 9:04
Aktualizacja: 9:04
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce/Czarny Bór: Włamywacz w rękach policji
Fot. red
Policjanci z Boguszowa–Gorc zatrzymali 20–letniego mieszkańca Czarnego Boru, którego podejrzewali o kradzieże i włamania oraz zniszczenie mieniana na terenie gminy Boguszów.

Od kilku tygodni policjanci z komisariatu w Boguszowie-Gorcach pracowali nad sprawą włamań do altan ogrodowych i kradzieży różnorodnych elementów metalowych na terenie gminy. Ponadto na komisariat wpływały zgłoszenia dotyczące zniszczeń mienia i kradzieży kabla telekomunikacyjnego na szkodę Polskich Kolei Państwowych. Straty poniesione przez osoby pokrzywdzone to blisko 30 tysięcy złotych. Funkcjonariusze wnikliwie badali każdy ślad i informację mogące naprowadzić ich na trop sprawcy tych przestępstw. Po szczegółowej analizie środowiska przestępczego, policjanci wytypowali 20-letniego mieszkańca Czarnego Boru.

20-latek usłyszał 16 zarzutów. Przyznał się do włamań do altan ogrodowych, skąd kradł elementy metalowe. W wyjaśnieniach podał, że kradł również kable telekomunikacyjne oraz zniszczył trzykrotnie mienie. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna ten był poszukiwany na podstawie nakazu przyjęcia do odbycia kary pozbawienia wolności wydanego przez sąd w dniu 21 lutego 2012 roku.

Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group