Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 5131
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wraca kino plenerowe

Sobota, 23 maja 2020, 6:32
Aktualizacja: Niedziela, 24 maja 2020, 9:05
Autor: red
Wałbrzych: Wraca kino plenerowe
Fot. organizatorzy
Stara Kopalnia i Wałbrzyski Ośrodek Kultury zapraszają w piątek 29 maja na inaugurację sezonu kina plenerowego.

Kino OPEN AIR to nowa inicjatywa obu Instytucji, która będzie się odbywała w przestrzeniach Starej Kopalni. Co tydzień aż do końca września miłośnicy kina będą mogli uczestniczyć seansach kina plenerowego i samochodowego.

Pierwszy seans kina plenerowego odbędzie się 29 maja (piątek) o godz. 21.30, na widzów czekać będą leżaki i pufy w wydzielonych sektorach dla rodzin, par oraz widzów indywidualnych. Film otwierający sezon zostanie ujawniony na dniach w mediach społecznościowych Starej Kopalni i WOK. Organizatorzy przekonują, że w repertuarze zobaczymy kino familijne, jak również filmy dla starszych widzów, zarówno nowości, jak i klasyki.

Jednak najważniejsze są zasady udziału w wydarzeniu i dbanie o bezpieczeństwo swoje i osób zgromadzonych. Na stronie wydarzenia, organizatorów oraz na miejscu kina OPEN AIR będzie dostępny regulamin uczestnictwa. Bilety dostępne są http://bilety.wok.walbrzych.pl/.

Organizatorzy: Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Urząd Miejski w Wałbrzychu

Tymczasem w najbliższą sobotę pierwszy od dwóch miesięcy koncert w Starej Kopalni. Instytucja ponownie zaprasza do sieci – tym razem na livestream prosto z części niedostępnej dla turystów, czyli sortowni w Starej Kopalni. #KopalniaDźwięku to nowa inicjatywa, która w założeniach miała gromadzić wałbrzyszan w przestrzeniach Starej Kopalni, jednak obecna sytuacja wymusiła zmianę formuły. Pierwszym gościem jest Rad74Nice (Radek Rakuzy, założyciel Underground Wałbrzych), który w ciągu półtorej godziny przesortuje muzykę Drum’n’Bass. Transmisja odbędzie się na Facebookowym profilu Starej Kopalni i Underground Wałbrzych, start o 20.00!

Organizatorzy edycji: Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, Underground Wałbrzych, Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Od 4 maja Stara Kopalnia otworzyła swoje przestrzenie dla turystów. Możliwe jest zwiedzanie obiektu oraz odwiedzenie trzech wystaw, które aktualnie znajdują się w galerii instytucji. Zwiedzanie odbywa się w pełnym reżimie sanitarnym, wymagane jest noszenie maseczek. W wyznaczonych punktach na terenie Kopalni znajdują się dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Wszystkie szczegóły oraz regulamin zwiedzania znajdują się na stronie: www.starakopalnia.pl. Na stronie https://www.biletyonline.starakopalnia.pl/ możliwy jest również zakup biletów online.

Twoja reakcja na artykuł?

4
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
20%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group