Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 2534
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wsparcie dla schroniska

Sobota, 21 stycznia 2017, 6:51
Aktualizacja: 11:43
Autor: red
Wałbrzych: Wsparcie dla schroniska
Fot. użyczone
Po informacjach o trudnej sytuacji w wałbrzyskim schronisku, Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Wałbrzychu ogłosił w trybie pilnym zbiórkę żywności w postaci karm i makaronów dla zwierząt tam przebywających.

Odzew był natychmiastowy. W piątek 20.01. 2017 r zebrane jedzenie prezes Piotr Zimnicki z wiceprezesem Magdaleną Król oraz z prezesem gminnym w Jedlinie-Zdroju Zdzisławem Gajeckim przekazali karmę kierownik Irenie Nowak.

Okazuje się, że zwierzęta mają jedzenie, są zabezpieczone przed mrozami i co najważniejsze, nic im nie grozi. Pani Kierownik zwróciła się do z prośbą o zbiórkę ręczników. Są niezbędne w schronisku ze względu na okres zimowy i spacery z psiakami, które wracają mokre i należałoby je osuszyć przed wpuszczeniem ich do swoich kojców. Nieosuszenie tych psiaków po spacerach grozi chorobą.
- Wobec powyższego uznaliśmy sprawę za bardzo ważna i pilną. Zobowiązaliśmy się do ogłoszenia zbiórki i przekazania ręczników na rzecz schroniska. Wszystkich chętnych „zwierzolubów” zachęcamy i zapraszamy do przyłączenia się do zorganizowanej i szczytnej akcji. Bardzo prosimy o przekazywanie ręczników bezpośrednio do Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu mieszczącego się przy ulicy Łokietka 7 - czytamy na profilu społecznościowym PSL-u.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group