• Sobota, 7 grudnia 2019
  • Godz. 19:53
  • Imieniny: Ambrożego, Marcina, Teodora
  • Czytających: 4933
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wspólna promocja rozpoczęta

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 29 września 2017, 7:48
Autor: red
Fot. użyczone
Niecałe dwa tygodnie temu w pomieszczeniach ratusza trzy podmioty podpisały trójstronne porozumienie o współpracy.

Przedmiotem porozumienia jest realizacja przedsięwzięcia pt. „WAŁBRZYCH – studiuj, pracuj, mieszkaj!”  będącego wspólnym projektem miasta Wałbrzych, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, uczelni kształcącej praktycznie oraz fabryki NSK Steering Systems Europe, jednego z wiodących na świecie producentów łożysk tocznych oraz rozwiązań w zakresie techniki liniowej i układów kierowniczych. Celem projektu jest współpraca w zakresie prowadzenia wspólnych działań promujących Wałbrzych jako miasta atrakcyjnego pod względem zamieszkania, studiowania i pracy zawodowej.

Niemalże od razu podjęto działania promocyjne – przedstawiciele trzech podmiotów wzięli udział w największych targach edukacyjnych organizowanych w Polsce. Salon Maturzystów we Wrocławiu (21-22 września) oraz Salon Maturzystów w Łodzi (25-26 września) to imprezy, które łącznie odwiedza około 15 000 młodych ludzi zainteresowanych studiami. „Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, łącznie przez cztery dni targowe rozdaliśmy 2 500 pakietów reklamowych zawierających informator na studia oraz ulotkę rekrutacyjną NSK, to bardzo dobry wynik” – zapewnia Edward Szewczak, rzecznik prasowy wałbrzyskiej uczelni

„WAŁBRZYCH – studiuj, pracuj, mieszkaj!”  to pierwszy w historii naszego miasta projekt, w którym pod wspólnym szyldem różne jednostki (miasto, publiczna uczelnia oraz duża fabryka zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej) wspólnie zachęcają młodych ludzi do związania swoich losów z Wałbrzychem.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ks Sowa 29-09-2017 9:23
Ok dobre. Mam tylko pytanie... Czy Romek jest na zdjeciach? Bo jak tak, to jest to kolejna kampania paryjna. Tak jak bylo Walbrzych sie zmienia, Razem zmieniamy Walbrzych. czy informacje o tym ze Ksiaz jest w Walbrzychu. Jakby nikt w Walbrzychu o tym nie wiedzial. Znamy te tricki PO jak nielegalnie dofinansowac swoja kampanie wyborcza. Oficjalnie nie jest to kampania wyborcza, bo promujemy Walbrzych ale na kazdym zdjeciu byl Romek.... Tak wiec pytam, czy to kolejny trick PO, zeby dofinansowac kampanie wyborcza PO pieniedzmy mieszkancow biednego Walbrzycha, znow drenowanie kieszenie mieszkancow jak z biletami autobusowymi, kolejna sciema? Wiec pytam ROmek jest na zdjeciach? Bo to bedzie dla mnie dowod, czy ampania jest po to o czym pisza, czy to ukryta kampania ROmka?
~Troll 29-09-2017 12:04
" kampania paryjna."-to chyba para w gwizdek? ;)
~gohciu 29-09-2017 15:39
Kampania / piękna kraina, pyszne wina /... Pan Prezydent jest na zdjęciach... Obserwuje z radością kolejnego EPS-a /chyba/ ale cóż innego tam może być. Ale Firma woooli UKR...:((( zamiast dać dobrze zarobić Polakowi. Lepiej 3 sinieje-żołtych . Robią szybciej i 24/24. Ten sam koszt... A firmy pośredniczące - wypas. Signum temporis ...
~pytacz 29-09-2017 19:07
Co z likwidacją składowiska odpadów , między innymi toksycznych, czyli Mobruk?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group