Czwartek, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 2919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wspólnymi siłami chcą wypromować Ziemię Wałbrzyską

Wiadomości: powiat wałbrzyski
Czwartek, 21 lutego 2019, 9:28
Autor: red
Fot. Starostwo Powiatowe Wałbrzych
Wczoraj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu wicestarosta Iwona Frankowska uczestniczyła w spotkaniu z przedstawicielami gmin dotyczącego wspólnej promocji turystycznej Ziemi Wałbrzyskiej.

Zarząd Powiatu Wałbrzyskiego wyszedł z inicjatywą zorganizowania dla przewodników i właścicieli biur turystycznych wizyt studyjnych na terenie powiatu. Koszty pobytu grupy, transportu i obsługi technicznej pokryte zostaną z budżetu Powiatu Wałbrzyskiego. Uczestnikom study tour zostaną zaprezentowane walory turystyczne oferowane przez gminy powiatu wałbrzyskiego, aby jak najlepiej poznali wizytowane miejsca, które w przyszłości będą mogli prezentować swoim klientom. Organizacja wspólnej promocji wpłynie na wizerunek Ziemi Wałbrzyskiej jako bogatej w atrakcje i różne możliwości spędzania wolnego czasu, a także pozwoli dotrzeć do szerokiego grona turystów. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele wszystkich gmin powiatu i wszyscy włączyli się we wspólne zorganizowanie wydarzenia.

Twoja reakcja na artykuł?

7
41%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
8
47%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~bolo 7-03-2019 6:40
Biznes to jest cel ,firmy małe duże , ale by to ruszyło trzeba zrobić ulgi podatkowe , a tu w tym temacie cisza , Turystyka dla kogo jest dobra ? dla ludzi co mają sklepy i noclegi , turysta przyjedzie z kanapkami ,kupi bilet do sztolni i nakopci tym swoim TDI-ikiem i na tym koniec

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group