Wtorek, 23 czerwca
reklamy

Współpraca będzie kontynuowana

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Prezes Klubu Kolarstwa Wałbrzych Piotr Stokłosa oraz Wiceprezes Anna Bielecka odwiedzili Urząd Miejski w Gminie Miasto Boguszów–Gorce.

W imieniu zarządu, trenerów i zawodników KKW Klub Kolarstwa Wałbrzych złożyli podziękowania Sylwia Dąbrowskiej - Burmistrz Miasta Boguszów-Gorce oraz przedstawicielom OSiR Boguszów-Gorce za pomoc w organizacji wydarzenia "Górale na Start". W trakcie spotkania omówione zostały również plany dalszej współpracy, aby kolejne edycje były równie emocjonujące i przyciągały coraz to większą liczbę miłośników kolarstwa oraz kibiców.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka