Poniedziałek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 4693
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: WSSE mówi "tak" dla rozwoju firm

Wtorek, 21 czerwca 2022, 12:33
Aktualizacja: 13:16
Autor: red
Wałbrzych/REGION: WSSE mówi "tak" dla rozwoju firm
Fot. WSSE "Invest Park"
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST–PARK" wydała kolejną decyzję o wsparciu nowej inwestycji dla polskiej firmy z sektora MŚP. To kolejny przykład na to, że WSSE "INVEST–PARK" to doskonałe miejsce dla rozwoju biznesu dla mikro, małych i średnich firm.

Do rodziny inwestorów Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" dołączyła tym samym firma Sobtec, która za blisko 24 miliony złotych wybuduje w miejscowości Bystrzyca Kłodzka nową halę produkcyjno-magazynową o powierzchni 6 tys. m², na terenie 3,5 ha działki inwestycyjnej WSSE "INVEST-PARK". W kolejnym etapie realizacji inwestycji zakupione zostaną nowoczesne maszyny do formowania wtryskowego tworzyw sztucznych wraz z robotami.

To wszystko możliwe dzięki profesjonalnej obsłudze ekspertów z Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" i świetnemu biznesplanowi właściciela firmy.

Firma Sobtec zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych dla branż AGD, kosmetycznej i automotive. W ciągu 4 lat funkcjonowania na rynku Sobtec nawiązał współpracę z trzema głównymi klientami: Wessel-Werk, Abakus Plastics oraz Hans Hummels, dla których z sukcesem świadczy swoje usługi.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem decyzji o wsparciu inwestycji, w ramach rządowego programu Polska Strefa Inwestycji, zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK"➡ https://bit.ly/3kFapkF i do kontaktu z ekspertami z Departamentu Obsługi Inwestora: tel.: 74 664 91 54/79, e-mail: doi@invest-park.com.pl

Twoja reakcja na artykuł?

5
45%
Cieszy
1
9%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
36%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group