Sobota, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 4756
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wszystkich Świętych w Wałbrzychu

Poniedziałek, 30 października 2023, 10:32
Aktualizacja: 12:34
Autor: red
Wałbrzych: Wszystkich Świętych w Wałbrzychu
Fot. UM Wałbrzych
Zachęcamy do zapoznania się z informacją na temat komunikacji miejskiej w dniu „Wszystkich Świętych”.

Dział Komunikacji Zbiorowej informuje, że w dniu 1 listopada 2023 roku autobusy komunikacji miejskiej kursować będą wg specjalnego rozkładu jazdy obowiązującego wyłącznie w dniu „Wszystkich Świętych”. W tym dniu na trasy wyjedzie dodatkowo 11 autobusów kursujących na liniach: 4, 5, 8, 20 oraz EX, które połączą dzielnice miasta z największymi wałbrzyskimi cmentarzami.

Zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej, szczegółowe godziny odjazdów dostępne są w zakładce „rozkłady jazdy” na http://rozklad.walbrzych.eu/.

Zmiany organizacji ruchu na dzień 1 listopada 2023 roku:

ul. Bema
- na odcinku od skrzyżowania z ul. Wańkowicza do skrzyżowania z ul. Sudecką po lewej stronie drogi, miejsca postojowe równoległe do osi jezdni.

ul. Cmentarna
- wjeździe od ul. 1 Maja wprowadza się obustronnie zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Moniuszki
- na odcinku od wjazdu do Biedronki do skrzyżowania z ul. Południową po prawej stronie wprowadza się zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu dodatkowo zabezpieczenie trawnika w postaci barierek.

ul. Przemysłowa
- na wjeździe od pl. Solidarności zakaz wjazdu z wyłączeniem TAXI, mieszkańców ul. Przemysłowej i służb miejskich,
- dojazd na parking będzie możliwy również dla osób-pojazdów przewożących osoby z niepełnosprawnościami (wyposażone w odpowiednie karty),
- za wjazdem na parking zostanie ustawiona zapora ze znakiem „zakaz wjazdu",
- od strony ul. Sikorskiego ustawione zostaną bariery ze znakiem „zakaz wjazdu".

ul. Sikorskiego
- na każdej jezdni prawostronny parking oraz lewostronny zakaz zatrzymywania się wraz z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Piaskowa
- wjeździe od ul. Gen. Andersa wprowadza się obustronnie zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu,
- w przypadku całkowitego zapełnienia parkingu i drogi dojazdowej zostanie ustawiona bariera ze znakiem „zakaz wjazdu".

ul. Poznańska
- na ul. Poznańskiej wprowadza się ruchu jednokierunkowy od skrzyżowania z ul. Internatową w kierunku sklepu „Biedronka". Dodatkowo wprowadza się obustronny zakaz zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu - na odcinku od ul. Skłodowskiej-Curie do ul. Internatowej,
- na drodze dojazdowej do cmentarza ustawia się barierkę ze znakiem „zakaz wjazdu".

ul. Niepodległości
- wprowadza się odcinek drogi jednokierunkowej na łączniku między sklepem „Biedronka" a głównym ciągiem ul. Niepodległości, na którym wprowadza się znaki informujące o zakazie skrętu (z obu stron) w ten odcinek drogi,
- na przedłużeniu drogi (dojazd do cmentarza) pomiędzy Biedronką a budynkiem ul. Poznańska 2 ustawia się barierkę ze znakiem „zakaz wjazdu".

ul. Wyszyńskiego
- na ul. Wyszyńskiego wprowadza się obustronnie znaki zakazu zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Żeromskiego
- na odcinku od skrzyżowania z ul. Chałubińskiego do skrzyżowania z ul. Bema obustronnie wprowadza się zakazu zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu.

ul. Wańkowicza
- na odcinku od skrzyżowania z ul. Duboisa do skrzyżowania z ul. Bema po prawej stronie wprowadza się zakazu zatrzymywania z informacją o możliwości odholowania pojazdu, a po lewej miejsca postojowe równoległe do osi jezdni.

Twoja reakcja na artykuł?

4
27%
Cieszy
1
7%
Hahaha
1
7%
Nudzi
1
7%
Smuci
0
0%
Złości
8
53%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group