Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4247
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wszystko o samotności

Czwartek, 24 lutego 2022, 7:27
Autor: red
Wałbrzych: Wszystko o samotności
Fot. WOK Wałbrzych
„Samotność nie jedno ma imię…” to wystawa fotografii przygotowania przez panie z Komisji Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej.

Na wernisaż zapraszamy 5 marca o godzinie 17.oo do Galerii „Na Piętrze” Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni. Fotografki tym razem zmierzyły się z tematem samotności.

Nie da się w prosty i jednoznaczny sposób opisać wystawy „Samotność nie jedno ma imię…”.

– Każdy z nas jest inny, a zaprezentowane fotografie pokazują jak w różny sposób można postrzegać ten temat i z tym zadaniem postanowiły zmierzyć się autorki wystawy i pokazać, że samotność ma różne oblicza – przyznają organizatorzy.

Autorki fotografii zwracają uwagę, że samotność towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów i najczęściej postrzegana jest jako stan negatywny, ale może być też świadomym wyborem, wręcz sprzyjać rozwojowi wewnętrznemu i kreatywności.

Autorkami zdjęć, które zobaczymy na marcowej wystawie są: Alicja Dąbrowska, Halina Babicka, Danuta Kałasznikow, Teresa Kończak, Krystyna Kosińska, Krystyna Kuriata, Ewa Limberger, Jadwiga Łozińska, Wiesława Standzoń , Ewelina Świeściak, Barbara Ziółkowska.

Twoja reakcja na artykuł?

4
44%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
11%
Smuci
0
0%
Złości
2
22%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group