Działania wzmożone tym razem odbyły się w godzinach od 5:00 do 9:00 w rejonie skrzyżowania ul. Piotrowskiego z ul. Orkana w Wałbrzychu oraz w Dziećmorowicach na ul. Bystrzyckiej. Mundurowi przebadali blisko 220 użytkowników dróg. Po raz drugi z rzędu kierujący wzięli sobie do serca apele Policji. Wszyscy skontrolowani byli trzeźwi.
Przypomnijmy, że za popełnienie przestępstwa jazdy w stanie nietrzeźwości każdego kierującego czeka wysoka grzywna, a sąd może ukarać sprawcę dodatkowo długotrwałym zakazem kierowania pojazdami, a także karą pozbawienia wolności do lat 2.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.