Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1665
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wybiorą film promujący Świdnicę

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 26 lipca 2012, 6:47
Aktualizacja: 7:06
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
Konkurs na film promujący Świdnicę trwa. O główną nagrodę walczą trzy filmiki. W wyborze tego najlepszego pomogą świdniczanie.

Zadaniem uczestników ogłoszonego przez Urząd Miasta konkursu było nakręcenie pomysłowego i nowatorskiego filmu o Świdnicy, trwającego maksymalnie 60 sekund, dowolną techniką i sprzętem. Dowolna była również tematyka filmu. Ważne było jednak zawarcie w nim elementów pozwalających na jednoznaczne powiązanie go ze Świdnicą. Do konkursu zgłoszono w sumie siedem filmików.

Po pierwszej selekcji komisja konkursowa wybrała trzy najlepsze filmy: „Visit the Inside”, „Świdnica – rynek z tradycjami” oraz „Świdnica – miasto uśmiechu”, ale o pomoc w wyborze tego jedynego, najlepszego postanowiła poprosić świdniczan.

Teraz to od mieszkańców Świdnicy zależy, który z tych trzech filmów stanie się spotem promującym miasto. Filmy można obejrzeć na świdnickiej stronie urzędowej: www.um.swidnica.pl lub na facebooku, portalu nasza klasa oraz youtube.

Aby zagłosować wystarczy odwiedzić stronę internetową Urzędu Miasta, gdzie po kliknięciu na przygotowany specjalnie w tym celu baner, będzie można oddać swój głos na najciekawszy film. Jedna osoba może zagłosować tylko raz na wybrany przez siebie film.

Oprócz głosowania na stronie Urzędu Miasta, będzie można również wysłać e-maila bezpośrednio na adres konkurs@um.swidnica.pl i podać tytuł wybranego przez siebie filmu.

Wśród wszystkich, którzy oddadzą głos na jeden z filmów, rozlosowane zostaną drobne upominki. Głosowanie zakończy się 1 sierpnia br.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group