Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 3965
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Wybór właściwego samochodu

Piątek, 9 sierpnia 2019, 12:02
Aktualizacja: Wtorek, 13 sierpnia 2019, 11:55
Autor: red
Kraj: Wybór właściwego samochodu
Fot. użyczone
Kupujący z reguły szukają ofert sprzedaży samochodów w internecie i jadą po auta samodzielnie lub zlecają ich przywiezienie firmom wyspecjalizowanym w takich transportach. Auta używane kupujemy głównie w komisach – rzadziej od prywatnych sprzedających. W każdym przypadku liczy się znalezienie jak najmłodszego pojazdu w jak najlepszym stanie i w jak najniższej cenie.

Czasami poszukiwania mogą trwać tygodnie, a nawet miesiące, ale kiedy już uda Ci się znaleźć ten wymarzony model, pozostaje tylko sprowadzenie samochodu do kraju i przerejestrowanie go.

Sprowadzenie samochodu z Niemiec w praktyce

Wybór metody sprowadzenia auta będzie zależny od Twoich możliwości czasowych, znajomości języka i dostępnych warunków technicznych. Sposoby są tak naprawdę dwa: sprowadzenie samochodu na własną rękę lub zlecenie ściągnięcia pojazdu komuś innemu.

Samodzielne sprowadzenie wymaga dysponowania autolawetą lub podróży do Niemiec z drugim kierowcą, a następnie powrotu na dwa auta. Niestety koszt wynajęcia autolawety plus koszty dodatkowe takie jak paliwo czy opłaty drogowe sprawiają, że w wielu przypadkach taki indywidualny transport po prostu się nie opłaca. Podobnie wygląda to w przy podróży do Niemiec jednym samochodem i powrotu dwoma. Trzeba znaleźć na to czas, osobę która z nami pojedzie i będzie miała wolny termin oraz ponieść koszty, które nie są wcale małe.

Alternatywą jest zlecenie ściągnięcia auta komuś, kto zajmuje się tym na co dzień. Wiele firm wyspecjalizowanych w sprowadzaniu oferuje kompleksowe usługi zakupu pojazdu, załatwienia wszystkich formalności w niemieckich urzędach i transportu. Możesz ją znaleźć za pośrednictwem serwisu Furgonetka Giełda. Ułatwia ona kontakt z przewoźnikami świadczącymi specjalistyczne usługi transportowe. Jedna z firm zarejestrowanych na giełdzie może się zająć przywiezieniem z Niemiec Twojego nowego samochodu i zaoferować tę usługę w cenie niższej niż rynkowa. Wystarczy tylko wystawić darmowe ogłoszenie i poczekać na odpowiedzi od zainteresowanych przewoźników, a później wybrać odpowiedniego i ustalić z nim szczegóły.

Zleć sprowadzenie samochodu w serwisie https://gielda.furgonetka.pl/. Oszczędź czas i zyskaj gwarancję bezpiecznego transportu.

Twoja reakcja na artykuł?

1
14%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
29%
Nudzi
1
14%
Smuci
1
14%
Złości
2
29%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group