Czwartek, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 3129
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Wybory samorządowe w Świdnicy – II tura w bitwie o fotel prezydenta, kto do Rady Miejskiej?

Środa, 19 listopada 2014, 6:25
Autor: www.swidniczka.com
Świdnica: Wybory samorządowe w Świdnicy – II tura w bitwie o fotel prezydenta, kto do Rady Miejskiej?
Fot. użyczone
Nieoficjalnie znane są już wyniki wyborów samorządowych w Świdnicy. W walce o fotel prezydenta miasta powalczy Wojciech Murdzek (Wspólnota Samorządowa) z Beatą Moskal–Słaniewską. Doszło też do sporych zmian w składzie Rady Miejskiej, w której zabraknie miejsca między innymi dla Adama Markiewicza (SLD), Joanny Gadzińskiej (PO), Rafała Ząbczyka (ŚFR), Wojciecha Kielki (KWW Razem), czy też Tadeusza Grabowskiego (KWW Tadeusza Grabowskiego).

Rada Miasta Świdnica

Okręg nr 1:
Marcin Paluszek (Świdnickie Forum Rozwoju)

Okręg nr 2:
Grażyna Ciążeńska (Wspólnota Samorządowa KWW Wojciecha Murdzka)

Okręg nr 3:
Magdalena Rumiancew-Wróblewska (Platforma Obywatelska)

Okręg nr 4:
Rafał Fasuga (SLD-Lewica Razem)

Okręg nr 5:
Jan Jaśkowiak (KWW Jana Jaśkowiaka)

Okręg nr 6:
Ewa Wawrzyniak (Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 7:
Janusz Solecki (KWW Mieszkańców okręgu nr 7 w Świdnicy)

Okręg nr 8:
Jan Dzięcielski (Platforma Obywatelska)

Okręg nr 9:
Andrzej Protasiuk (KWW Andrzeja Protasiuka)

Okręg nr 10:
Jan Górski (KWW SLD Lewica Razem)

Okręg nr 11:
Janusz Szalkiewicz (SLD-Lewica Razem)

Okręg nr 12:
Krzysztof Grudziński (Platforma Obywatelska)

Okręg nr 13:
Albert Gaszyński (Wspólnota Samorządowa KWW Wojciecha Murdzka)

Okręg nr 14:
Mariusz Kuc (SLD-Lewica Razem)

Okręg nr 15
Lesław Podgórski (Wspólnota Samorządowa KWW Wojciecha Murdzka

Okręg nr 16:
Wiesław Żurek (KWW Wiesława Żurka)

Okręg nr 17:
Józef Daleszyński (SLD-Lewica Razem)

Okręg nr 18:
Mariusz Barcicki (Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 19:
Marek Marczewski (Świdnickie Forum Rozwoju)

Okręg nr 20:
Zofia Skowrońska-Wiśniewska (Wspólnota Samorządowa KWW Wojciecha Murdzka)

Okręg nr 21:
Dariusz Sieńko (Prawo i Sprawiedliwość)

Okręg nr 22:
Grażyna Sławińska-Gąska (Wspólnota Samorządowa KWW Wojciecha Murdzka)

Okręg nr 23:
Krzysztof Lewandowski (Wspólnota Samorządowa KWW Wojciecha Murdzka)

www.swidniczka.com

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group