Czwartek, 25 czerwca
reklamy

Wybrali przewodniczących komisji

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Za nami II sesja Rady Miasta w Szczawnie–Zdroju.

Sesja odbyła się w trybie stacjonarnym w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Szczawnie-Zdroju.

Radni wybrali przewodniczących komisji:

Komisja Spraw obywatelskich - Agnieszka Wilk
Komisja Rewizyjna - Andrzej Sikoń
Komisja Skarg wniosków i petycji - Urszula Wójcik
Komisja Budżetowa - Zenon Różycki
Komisja Uzdrowiskowa - Józef Kaczanowski
Komisja Oświaty kultury i spotu - Janusz Kozłowicz.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka