Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3358
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Wybudują mieszkania

Środa, 15 kwietnia 2020, 13:16
Aktualizacja: Czwartek, 16 kwietnia 2020, 8:50
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Wybudują mieszkania
Fot. Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój
Nowa inwestycja mieszkaniowa w Szczawnie – Zdroju. Rada Miejska w Szczawnie – Zdroju podjęła uchwałę w sprawie ustalenia lokalizacji nowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Kolejowej w Szczawnie – Zdroju.

Zgodnie z projektem, będą to budynki wielorodzinne, czterokondygnacyjne, zbudowane z nowoczesnych materiałów o elewacjach i detalach nawiązujących architektonicznie do historycznej stylistyki zabudowy w Szczawnie – Zdroju.

Inwestycja zakłada przygotowanie od 153 do 165 mieszkań. Powierzchnia użytkowa lokali to minimum 35m2 do maksimum 95m2. Cały zespół mieszkaniowy zaprojektowany jest z myślą o rodzinach z dziećmi i osobach starszych, wyposażony ma być w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Docelowo Inwestor wybuduje cztery takie budynki, w tym trzy z garażami podziemnymi, do których przynależeć będą miejsca postojowe w ilości nie mniejszej niż jedno miejsce na jedno mieszkanie. Budynki otoczone będą drzewami oraz krzewami – tworząc formę zielonej enklawy. Nie zabraknie również małej architektury oraz przestrzeni rekreacyjno – wypoczynkowej w formie: placu zabaw, ogrodu centralnego, ogrodu organicznego.

Więcej informacji wraz z uzasadnieniem, wizualizacją inwestycji znajdą Państwo w podjętej uchwale: https://www.e.szczawno-zdroj.pl/erada/…

Twoja reakcja na artykuł?

3
33%
Cieszy
1
11%
Hahaha
1
11%
Nudzi
3
33%
Smuci
1
11%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group