Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3488
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Wydarzenie kulturalne

Niedziela, 23 czerwca 2019, 12:58
Autor: red
Wałbrzych: Wydarzenie kulturalne
Fot. organizatorzy
W przyszłym tygodniu w czwartek, 27 czerwca, w Pracowni Artystycznej Dla Każdego PASJA w Wałbrzychu przy ul. Armii Krajowej 78D o godz. 18.00 odbędzie się aukcja obrazów. Aukcja będzie poprzedzona dwudniową wystawą przedaukcyjną (25, 26 oraz w dniu aukcji) w godz. 12.00–18.00 z możliwością obejrzenia obrazów aukcyjnych pt.: Co komu w duszy gra. Wstęp jest bezpłatny.

Wydarzenie jest podsumowaniem pierwszego sezonu działalności pracowni. Wystawa będzie mieć charakter zbiorowy. Prezentowane prace będą różnych artystów i mają różny charakter oraz tematykę. Od abstrakcji, poprzez ludzi, architekturę, krajobrazy, po martwą naturę.
Oprócz obrazów przeznaczonych na aukcję, w pracowni prezentowane będą również inne obrazy, powstałe w trakcie jej uruchamiania lub tuż przed.

Ceny wywoławcze prac: 120 zł – 2500 zł
Ceny pozostałych prac w ofercie pozaaukcyjnej: od 80 zł

Pracownia działa od grudnia zeszłego roku. Ma wspaniałą ogromną przestrzeń do tworzenia, wyposażoną we wszelkie potrzebne narzędzia do malowania i rysowania. Prowadzi cykliczne zajęcia plastyczne dla dzieci, dorosłych, młodzieży i seniorów, prowadzone przez artystów plastyków. W pracowni można wynajmować stanowiska do prac twórczych na godziny lub dni i mieć swoje miejsce do przechowywania materiałów. Dużym zainteresowaniem cieszą się organizowane spotkania tematyczne. Malowanie poprzedzone dyskusją, która stanowi inspirację do działań artystycznych. Prowadzone są też czasowo organizowane warsztaty tematyczne. Ostatnio fotograficzne i z pisania ikon.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group